Firma MARKEZ jest dystrybutorem produktów niemieckiej firmy NORMSTAHL.
Współpraca z nami to gwarancja najwyższej jakości usług, konkurencyjne ceny oraz bezpieczeństwo. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową.

Zapraszamy do kontaktu. Pomiar oraz wycena gratis! Najniższe ceny na rynku.

Nasz sklep znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie głównego magazynu firmy NORMSTAHL w Polsce.

 

Bramy sekcyjne górne

Z nową brama garażową Secura, firma Normstahl Entrematic wyznacza nowy standard dla bram garażowych, oferując jako pierwszy producent, bramy garażowe certyfikowane na odporność antywyważeniową w standardzie.

Bramy sekcyjne boczne

Samonośna konstrukcja stalowa lub aluminiowa konstrukcja ramowa, nie zmniejszają wysokości lub szerokości otworu wjazdowego, nie zabierają miejsca za ani przed bramą, niepotrzebne są dodatkowe drzwi w skrzydle bramy, szeroki wybór wykończenia powierzchni, możliwość składania indywidualnych zamówień.

Bramy sekcyjne BaseMatic

Z nową bramą garażową BaseMatic, Normstahl Entrematic wchodzi nowy wymiar cenowy! Zgodnie z mottem: "dobra i niedroga", Normstahl Entrematic oferuje swoim klientom nową bramę sekcyjną górną w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Bramy uchylne

Łatwy montaż końcowy, dostarczane w stanie zmontowanym fabrycznie, bez prowadnic podsufitowych, z zabezpieczeniem przed urwaniem się bramy i zabezpieczeniem przeciwwypadkowym sprężyn, wiele atrakcyjnych powierzchni i możliwość składania indywidualnych zamówień.


Każdy klient zamawiając automatyczną bramę g60 lub g60 Satin, może zamówić akcesoria (z listy poniżej) o łącznej wartości netto do 500 PLN z 50% rabatem

Akcesoria promocyjne wchodzące w skład promocji:
- pilot-2 kanałowy,
- pilot-4 kanałowy,
- pilot-3-kanałowy do zapalniczki samochodowej,
- Magic Door Control 1-kanałowy,
- Magic Door Control 2-kanałowy,
- fotokomórki,
- klawiatura kodowa,
- wyłącznik kluczykowy,
- klamki,
- rygiel wewnętrzny,
- dopłata za zamianę napędu Magic 600 na Magic 1000,
- wysprzęglenie awaryjne,
- struktura woodgrain,
- kolor specjalny wg RAL (z wyłączeniem bram g60 Satin)

Aby skorzystać z promocji i zakupić bramę skontaktuj się z nami.

Warunki dodatkowe Promocji:

- ilość produktów w promocji jest ograniczona, w przypadku wyczerpania się puli produktów promocyjnych możliwe jest wcześniejsze zakończenie promocji.

Magic Door Control