NOWOŚĆ - Magic Door Control

Podwójna kontrola z Magic Door Control

Magic Door Control do garaży z dwoma bramami

 

Sukces kontrolera Magic Door Control sprawił, że Normstahl Entrematic opracował urządzenie pozwalające sprawdzać pozycję 2 bram jednocześnie. Rozwiązanie to umożliwia obserwację wejścia do garażu dwustanowiskowego na jednym monitorze. Oznacza to nie tylko oszczędności związane z wydatkami na zabezpieczenie garażu, ale przede wszystkim wygodę użytkowania i bezpieczeństwo samochodów oraz przedmiotów przechowywanych w garażu.

Kontroler Magic Door Control dla 2 bram garażowych pozwala precyzyjnie określić, w jakiej pozycji znajduje się brama: otwarta, zamknięta, niedomknięta lub otwarta tylko częściowo i, w razie potrzeby, zamknąć ją lub otworzyć. W przypadku niezamknięcia się bramy z powodu wykrycia przeszkody przez jeden z systemów zabezpieczeń - przeciążenie, fotokomórka czy optyczna listwa kontaktowa - kontroler Magic Door Control uruchomi sygnał dźwiękowy informujący użytkownika o tym, że otwieranie lub zamykanie bramy zostało zatrzymane.

Urządzenie współpracuje z napędami serii Magic i można go stosować również w garażach dwustanowiskowych. Dzięki temu nie ma potrzeby zakupu dwóch kontrolerów, a za każdym razem na wyświetlaczu pojawi się informacja o aktualnej pozycji każdej z bram osobno. Co więcej, Magic Door Control komunikuje się z napędem radiowo, dzięki czemu nie ma potrzeby układania dodatkowych kabli łączących oba mechanizmy. Magic Door Control zasilany jest z gniazdka elektrycznego za pomocą zasilacza będącego na wyposażeniu seryjnym zestawu.